Başarılar

  • İLÇE 3.SÜ

    KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TAKIMI SINIFI
    İLÇE 3.SÜ 2018-2019 BAŞİSKELE KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL TURNUVASI 3.LÜĞÜ
  • MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ

    BAŞAK YAPRAK BOĞAN SINIFI
    MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ 2018-2019 MODERN PENTATLON İL BİRİNCİSİ
  • ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ

    RANA UTKU SINIFI
    ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ 2018-2019 ARTİSTİK CİMNASTİK İL 4.SÜ
  • AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ

    ZEYNEP OKUYUCU SINIFI
    AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ 2018-2019 AEROBİK CİMNASTİK İL 3.SÜ
  • BASKETBOL İLÇE 4.SÜ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    BASKETBOL İLÇE 4.SÜ 2018-2019 GENÇ ERKEKLER BAŞİSKELE İLÇE 4.SÜ
  • KROS İL 2.Sİ

    YUSUF KOLAYLI SINIFI
    KROS İL 2.Sİ 2018-2019 5000 METRE KROS İL 2.Sİ
  • FUTSAL İLÇE 3.SÜ

    FUTSAL İLÇE 3.SÜ 2018-2019 FUTSAL BAŞİSKELE İLÇE 3.SÜ
  • BİLEK GÜREŞİ İL 1.Sİ

    İSMET TAHA KILIÇ SINIFI
    BİLEK GÜREŞİ İL 1.Sİ 2018-2019 SAĞ VE SOL KOL 70 KG İL 1.Sİ
  • YÜZME İL 1.Sİ

    ZEHRA KESER SINIFI
    YÜZME İL 1.Sİ 2018-2019 100 METRE SERBEST VE 200 METRE SERBEST İL BİRİNCİSİ
  • YÜZME İL 1.Sİ

    YÜZME İL 1.Sİ 2018-2019 KOCAELİ GENÇ ERKEKLER YÜZME İL ŞAMPİYONU
  • TAKEV AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ

    TAKEV AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ 2018-2019 İZMİR TAKEV OKULLARI'NIN DÜZENLEDİĞİ AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 4.SÜ
  • AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ 2015-2016 BAŞİSKELE İLÇESİ GENÇ ERKEKLER AYAK TENİSİ TURNUVASI İLÇE 1.Sİ
  • VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ

    GENÇ KIZLAR SINIFI
    VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ 2015-2016 KOCAELİ OKUL SPORLARI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL İLÇE 2.Sİ
  • VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR SINIFI
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2016-2017 BAŞİSKELE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ
  • YÜZME İL GRUP 4.SÜ

    YILDIZ ERKEKLER SINIFI
    YÜZME İL GRUP 4.SÜ 2016-2017 KOCAELİ OKULLAR ARASI YÜZME YILDIZ ERKEKLER GRUP 4.SÜ
  • YÜZME İL TAKIM 2.Sİ

    YILDIZ KIZLAR SINIFI
    YÜZME İL TAKIM 2.Sİ 2017-2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YILDIZ KIZLAR TAKIM 2.Sİ
  • İL 2.Sİ

    ÖZEL KOCAELİ BİLGİLİ KÜLTÜR OKULLARI SINIFI
    İL 2.Sİ KOCAELİ OKULLAR ARASI AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI 2.Sİ
  • VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR SINIFI
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2017-2018 BAŞİSKELE GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ
  • BASKETBOL İLÇE 2.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    BASKETBOL İLÇE 2.Sİ 2016-2017 BAŞİSKELE GENÇ ERKEKLER BASKETBOL 2.Sİ
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2017 -2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI MASA TENİSİ GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2016-2017 KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • YÜZME İL TAKIM 1.Sİ

    YILDIZ ERKEKLER SINIFI
    YÜZME İL TAKIM 1.Sİ 2016-2017 KOCAELİ OKUL SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YILDIZ ERKEKLER TAKIM 1.Sİ
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    YILDIZ KIZLAR SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2015-2016 KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YILDIZ KIZLAR İL 1.Sİ
  • MASA TENİSİ GRUP 1.Sİ

    YILDIZ KIZ SINIFI
    MASA TENİSİ GRUP 1.Sİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÇANAKKALE OKUL SPORLARI MASA TENİSİ YILDIZ KIZ GRUP 1.Sİ
  • TENİS İL 4.SÜ

    KÜÇÜK ERKEKLER SINIFI
    TENİS İL 4.SÜ 2017-2018 KOCAELİ OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI TENİS KÜÇÜK ERKEKLER 4.SÜ
  • YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI

    4/B SINIFI
    YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI YILIN EĞLENCELİ BİLİM SINIFI 4/B
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ KOCAELİ OKUL SPORLARI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇ ERKEKLER 1.Sİ
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ OKULLAR ARASI MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI GENÇ ERKEKLER TAKIM 1.Sİ
  • VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    GENÇ KIZLAR SINIFI
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ 2016-2017 VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ
  • AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER SINIFI
    AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ 2015-2016 AYAK TENİSİ İLÇE 1.Sİ
  • BAŞARI ÖDÜLÜ

    İLKOKUL POLİFONİK KORO SINIFI
    BAŞARI ÖDÜLÜ 23. TÜRKİYE KOROLAR ŞENLİĞİ KORO SOLO UYUMU BAŞARI ÖDÜLÜ
  • İL 4.SÜ

    ZEYNEP OKUYUCU SINIFI
    İL 4.SÜ KOCAELİ MİNİKLER AEROBİK JİMNASTİK 4.SÜ
  • İL 1.Sİ

    B-TEAM KULÜBÜ SINIFI
    İL 1.Sİ OKUL VE STRATEJİ OYUNLARI TURNUVASI KOCAELİ 1.Sİ
  • SÜRAT PATENİ TÜRKİYE 2.Sİ

    AYŞE İPEK DERİN SINIFI
    SÜRAT PATENİ TÜRKİYE 2.Sİ KISA KULVAR SÜRAT PATENİ FEDERASYON KUPASI TÜRKİYE 2.Sİ
  • YÜZME TÜRKİYE 1.Sİ

    ÇAĞATAY ALPER ÜSTÜNAL SINIFI
    YÜZME TÜRKİYE 1.Sİ AÇIK SU MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ TÜRKİYE 1.Sİ
  • TÜRKİYE 1.Sİ

    ZEYNEP DURU ÖZDEN SINIFI
    TÜRKİYE 1.Sİ OXFORD BİG READ YARIŞMASI TÜRKİYE 1.Sİ
  • İL 1.Sİ

    GENÇ ERKEKLER MASA TENİSİ SINIFI
    İL 1.Sİ 2017-2018 MASA TENİSİ KOCAELİ 1.Sİ
  • MASA TENİSİ İL 1.Sİ

    YILDIZ KIZLAR SINIFI
    MASA TENİSİ İL 1.Sİ 2015-2016 MASA TENİSİ KOCAELİ 1.Sİ
  • VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ

    VOLEYBOL GENÇLER LİSE TAKIMI SINIFI
    VOLEYBOL İLÇE 1.Sİ BAŞİSKELE LİSELER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI 1.Sİ
  • BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE 1.Sİ

    İSMET TAHA KILIÇ SINIFI
    BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE 1.Sİ BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAĞ TÜRKİYE 2.Sİ, SOL TÜRKİYE 1.Sİ
  • MASA TENİSİ MARMARA 1.Sİ

    ÇAĞAN BATU BAHADIR SINIFI
    MASA TENİSİ MARMARA 1.Sİ MASA TENİSİ GENÇLER MARMARA BÖLGESİ 1.Sİ
  • TÜRKİYE 2.Sİ

    ORTAOKUL YÜZME TAKIMI SINIFI
    TÜRKİYE 2.Sİ 100-200 MT SERBEST BAYRAK YARIŞI TÜRKİYE İKİNCİSİ
  • TÜRKİYE 4.SÜ

    EMRE AYGÜN SINIFI
    TÜRKİYE 4.SÜ OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE 100 METRE SIRTÜSTÜ, 100 METRE KELEBEK VE 200 METRE KARIŞIK YÜZME KATEGORİLERİNDE TÜRKİYE 4.SÜ
  • TÜRKİYE YÜZME 1.Sİ

    BATUHAN FİLİZ SINIFI
    TÜRKİYE YÜZME 1.Sİ OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALLERİNDE 100-200-400 MT. TÜRKİYE 1.Sİ
  • İLÇE 2.Sİ

    GENÇ ERKEKLER BASKETBOL SINIFI
    İLÇE 2.Sİ BAŞİSKELE LİSELER ARASI BASKETBOL TURNUVASI 2.LİĞİ
  • KOCAELİ 1.Sİ

    YILDIZ ERKEKLER YÜZME SINIFI
    KOCAELİ 1.Sİ OKULLAR ARASI YÜZME YARIŞMASI YILDIZ ERKEKLER TAKIM 1.LİĞİ
  • TEOG Türkiye 1.si

    Zehra NİL SARIŞIK 8. SINIFI
    TEOG Türkiye 1.si Zehra Nil ŞARIŞIK iki aşamalı yapılan TEOG sınavında iki sınavda da tüm sorulara doğru cevap vererek Türkiye biricisi olmuştur.
  • LYS Kocaeli 1.si

    Serhat ÇOBAN 12. SINIFI
    LYS Kocaeli 1.si Serhat Çoban 2017 LYS Türkiye 14.sü ve Kocaeli 1.si olarak Kocaeli'nin son 20 yıldaki en büyük başarını elde etti.