Eğitim Kadrosu

İdari Kadro

  • İsmail Aydemir
    İsmail Aydemir

    Genel Müdür

  • Saim Seçkin Aydemir
    Saim Seçkin Aydemir

    Eğitim Koordinatörü

  • Ahmet Yakın
    Ahmet Yakın

    İdari Koordinatör

  • ,
    ,

  • Sevda Saraçoğlu
    Sevda Saraçoğlu

    İlkokul Müdürü

  • Çağlar AKKAŞ
    Çağlar AKKAŞ

    Ortaokul Müdürü

  • Murat YAĞMUR
    Murat YAĞMUR

    Anadolu Lisesi Müdürü

  • Umut DOĞANER
    Umut DOĞANER

    İlkokul Müdür Yrd.

  • Serkan ANGUN
    Serkan ANGUN

    Ortaokul Müdür Yrd.

  • Çetin KIRDUDU
    Çetin KIRDUDU

    Anadolu Lisesi Müdür Yrd.

Rehber Öğretmenler

  • İlayda Şanlı
    İlayda Şanlı

    Okul Psikoloğu

  • NUR ŞİMAL UTSAK
    NUR ŞİMAL UTSAK

    İlkokul Rehber Öğretmeni

  • EDA ARICILAR
    EDA ARICILAR

    Ortaokul Rehber Öğretmeni

  • Seçil ÖZGÜN
    Seçil ÖZGÜN

    Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni

Anasınıfı Öğretmenleri

  • Handan KARATAŞ
    Handan KARATAŞ

    Anasınıfı Öğretmeni

  • Merve METİN
    Merve METİN

    Anasınıfı Öğretmeni

  • HAVVA BİROL
    HAVVA BİROL

    Anasınıfı Öğretmeni

  • BURCU ARSLAN
    BURCU ARSLAN

    Anasınıfı Öğretmeni

  • HATİCE KOİSE
    HATİCE KOİSE

    Anasınıfı Öğretmeni

  • Hilal ÖRÇEN
    Hilal ÖRÇEN

    Anasınıfı Yrd. Öğretmeni

İlkokul Öğretmenleri

  • sevil dinçsoy
    sevil dinçsoy

    Sınıf Öğretmeni

  • ERBAY İNCE
    ERBAY İNCE

    Sınıf Öğretmeni

  • Ayşe Mağrube ÖZCAN
    Ayşe Mağrube ÖZCAN

    Sınıf Öğretmeni

  • damla akman
    damla akman

    Sınıf Öğretmeni

  • Ayten ÖZBEK
    Ayten ÖZBEK

    Sınıf Öğretmeni

  • Doğan Arslan
    Doğan Arslan

    Sınıf Öğretmeni

  • Naile Doğan
    Naile Doğan

    Sınıf Öğretmeni

  • Türkan KOÇ
    Türkan KOÇ

    Sınıf Öğretmeni

  • Yeşim OLCA
    Yeşim OLCA

    Sınıf Öğretmeni

  • Uygar DURSUN
    Uygar DURSUN

    Sınıf Öğretmeni

  • Ömer KESKİN
    Ömer KESKİN

    Sınıf Öğretmeni

  • Nevzat BAYRAM
    Nevzat BAYRAM

    Sınıf Öğretmeni

  • SeLma TAŞÇINAR
    SeLma TAŞÇINAR

    Sınıf Öğretmeni

  • Vildan SARAL
    Vildan SARAL

    Sınıf Öğretmeni

Branş Öğretmenleri

  • Ayla YAĞMUR
    Ayla YAĞMUR

    İngilizce Öğretmeni

  • Cansu TİRBEN KALMUK
    Cansu TİRBEN KALMUK

    İngilizce Öğretmeni

  • Havva BAYRAKTAR
    Havva BAYRAKTAR

    İngilizce Öğretmeni

  • Hilal ASIMOĞLU
    Hilal ASIMOĞLU

    İngilizce Öğretmeni

  • İpek YAVUZ
    İpek YAVUZ

    İngilizce Öğretmeni

  • Birsu ÖZTÜRK
    Birsu ÖZTÜRK

    İngilizce Öğretmeni

  • Ozan ONGUN
    Ozan ONGUN

    İngilizce Öğretmeni

  • Çiğdem KAYA
    Çiğdem KAYA

    İngilizce Öğretmeni

  • MİKAİL AYDIN
    MİKAİL AYDIN

    İngilizce Öğretmeni

  • CANSU ARIKAN
    CANSU ARIKAN

    İngilizce Öğretmeni

  • Sümeyye GÜNDÜZ
    Sümeyye GÜNDÜZ

    İngilizce Öğretmeni

  • AYŞE GİZEM ÇETİN
    AYŞE GİZEM ÇETİN

    İngilizce Öğretmeni

  • ELİF ŞAHİN
    ELİF ŞAHİN

    İngilizce Öğretmeni

  • Belgacem HOCINE
    Belgacem HOCINE

    Native

  • Elif ATEŞ
    Elif ATEŞ

    Almanca Öğretmeni

  • Seval SERTEL
    Seval SERTEL

    Almanca Öğretmeni

  • Eyüp ELMAS
    Eyüp ELMAS

    Türkçe Öğretmeni

  • Fatma Nur KAN
    Fatma Nur KAN

    Türkçe Öğretmeni

  • SENEM YAŞAR
    SENEM YAŞAR

    Türkçe Öğretmeni

  • Hale SİRKEOĞLU
    Hale SİRKEOĞLU

    Türkçe Öğretmeni

  • Gülşah ANGUN
    Gülşah ANGUN

    Türkçe Öğretmeni

  • Ayşegül ALDAĞ
    Ayşegül ALDAĞ

    Türkçe Öğretmeni

  • Zeynep DENDEN
    Zeynep DENDEN

    Türkçe Öğretmeni

  • ÖMER AVCI
    ÖMER AVCI

    Türkçe Öğretmeni

  • Bayram SAKALLI
    Bayram SAKALLI

    Matematik Öğretmeni

  • Serkan PEHLİVAN
    Serkan PEHLİVAN

    Matematik Öğretmeni

  • FIRAT ÇAVUŞOĞLU
    FIRAT ÇAVUŞOĞLU

    Matematik Öğretmeni

  • Yavuz YILMAZ
    Yavuz YILMAZ

    Matematik Öğretmeni

  • Banu DOĞAN
    Banu DOĞAN

    Matematik Öğretmeni

  • İSMET YAĞCI
    İSMET YAĞCI

    Matematik Öğretmeni

  • Özlem GÖKÇE
    Özlem GÖKÇE

    Matematik Öğretmeni

  • Ezgi TOPRAKOĞLU
    Ezgi TOPRAKOĞLU

    Matematik Öğretmeni

  • Merve AKÇAY
    Merve AKÇAY

    Matematik Öğretmeni

  • SUAT BAL
    SUAT BAL

    Matematik Öğretmeni

  • Selen GÜLER
    Selen GÜLER

    Fizik Öğretmeni

  • SENEM ÖZEN
    SENEM ÖZEN

    Fizik Öğretmeni

  • ZUHAL BAŞÇI
    ZUHAL BAŞÇI

    Fizik Öğretmeni

  • Evrim SEZER
    Evrim SEZER

    Kimya Öğretmeni

  • Gamze KIRAN KILINÇ
    Gamze KIRAN KILINÇ

    Kimya Öğretmeni

  • Fatma MEÇOĞLU
    Fatma MEÇOĞLU

    Biyoloji Öğretmeni

  • Rüveyde SEZER
    Rüveyde SEZER

    Biyoloji Öğretmeni

  • Melek EKŞİ
    Melek EKŞİ

    Fen Bilgisi Öğretmeni

  • Fulya ÇİVİKGEDEY
    Fulya ÇİVİKGEDEY

    Fen Bilgisi Öğretmeni

  • ÇİĞDEM BAŞAK
    ÇİĞDEM BAŞAK

    Fen Bilgisi Öğretmeni

  • Gökçe YILMAZ
    Gökçe YILMAZ

    Fen Bilgisi Öğretmeni

  • TALHA ÇAĞRI CENGİZ
    TALHA ÇAĞRI CENGİZ

    Fen Bilgisi Öğretmeni

  • Ferhat ÖZMEN
    Ferhat ÖZMEN

    Tarih Öğretmeni

  • Selma ÖZER
    Selma ÖZER

    Coğrafya Öğretmeni

  • Sinan DEMİR
    Sinan DEMİR

    Sosyal Bilgiler Öğretmeni

  • Ayşe Gökçin SARAÇ
    Ayşe Gökçin SARAÇ

    Sosyal Bilgiler Öğretmeni

  • Nazmiye ÇELİK
    Nazmiye ÇELİK

    Değerler Eğitimi Öğretmeni

  • Özlem KURDOĞLU
    Özlem KURDOĞLU

    Din K.A.B. Öğretmeni

  • Merve ÇEĞİL
    Merve ÇEĞİL

    Din K.A.B. Öğretmeni

  • TANER ERKUL
    TANER ERKUL

    Din K.A.B. Öğretmeni

  • UĞUR GÖKHAN ULUÇ
    UĞUR GÖKHAN ULUÇ

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • UĞUR KAPTAN
    UĞUR KAPTAN

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • EMRE KOÇ
    EMRE KOÇ

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • ESRA ÜLKÜ İĞNECİ
    ESRA ÜLKÜ İĞNECİ

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • SÜMEYYE GİDER
    SÜMEYYE GİDER

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • AYŞEGÜL KUTLUER
    AYŞEGÜL KUTLUER

    Beden Eğitimi Öğretmeni

  • Umut KORKMAZ
    Umut KORKMAZ

    Müzik Öğretmeni

  • BURÇİN BUĞUR
    BURÇİN BUĞUR

    Müzik Öğretmeni

  • MELİKE GÜNEŞ
    MELİKE GÜNEŞ

    Görsel Sanatlar Öğretmeni

  • BUSE GÜL ALKIŞ
    BUSE GÜL ALKIŞ

    Görsel Sanatlar Öğretmeni

  • Ebru BOZKURT
    Ebru BOZKURT

    Drama Eğitmeni

  • Gülşah IŞIK İÇSÖZ
    Gülşah IŞIK İÇSÖZ

    Drama Eğitmeni

  • İbrahim BİLGİNER
    İbrahim BİLGİNER

    Akıl Oyunları Eğitmeni

  • Beyza ERTATAR
    Beyza ERTATAR

    Akıl Oyunları Eğitmeni

  • Talha ÖZKAN
    Talha ÖZKAN

    BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ

  • SERHAT GÜNEŞ
    SERHAT GÜNEŞ

    Halk Oyunları Eğitmeni

  • SEVDENUR BİTİK
    SEVDENUR BİTİK

    HEMŞİRE