Veli Görüşme Saatleri

Aşağıdaki listede öğretmenlerimizin veli görüşme günü ve saatlerine yer alıyor. Aradığınız öğretmeninin adını arama kutusuna yazarak hemen sonuça ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle buradan iletişime geçiniz.


Ayla YAĞMUR

Ayla Yağmur

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-11:30
  • SAL13:45-16:40
  • CAR10:40-16:40
AYŞE GİZEM ÇETİN

Ayşe Gizem Çetin

İngilizce Öğretmeni
Ayşe Gökçin SARAÇ

Ayşe Gökçin Saraç

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
  • CUM11:40-12:20
Ayşe Mağrube ÖZCAN

Ayşe Mağrube Özcan

Sınıf Öğretmeni
Ayşegül ALDAĞ

Ayşegül Aldağ

Türkçe Öğretmeni
  • SAL10:50-11:30
AYŞEGÜL KUTLUER

Ayşegül Kutluer

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • PTS11:30-16:40
  • SAL14:00-16:40
Ayten ÖZBEK

Ayten Özbek

Sınıf Öğretmeni
Banu DOĞAN

Banu Doğan

Matematik Öğretmeni
  • SAL09:00-12:20
  • CAR09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
Bayram SAKALLI

Bayram Sakalli

Matematik Öğretmeni
  • PTS13:00-14:30
  • CAR14:30-16:40
  • CUM09:00-11:30
Belgacem HOCINE

Belgacem Hocine

Native
Beyza ERTATAR

Beyza Ertatar

Akıl Oyunları Eğitmeni
Birsu ÖZTÜRK

Birsu Öztürk

İngilizce Öğretmeni
  • CAR09:00-14:30
  • CUM09:00-10:40
BURÇİN BUĞUR

Burçin Buğur

Müzik Öğretmeni
BURCU ARSLAN

Burcu Arslan

Anasınıfı Öğretmeni
BUSE GÜL ALKIŞ

Buse Gül Alkiş

Görsel Sanatlar Öğretmeni
CANSU ARIKAN

Cansu Arikan

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • SAL10:00-10:40
Cansu TİRBEN KALMUK

Cansu Tirben Kalmuk

İngilizce Öğretmeni
ÇİĞDEM BAŞAK

Çiğdem Başak

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • CAR12:25-13:00
Çiğdem KAYA

Çiğdem Kaya

İngilizce Öğretmeni
damla akman

Damla Akman

Sınıf Öğretmeni
Doğan Arslan

Doğan Arslan

Sınıf Öğretmeni
Ebru BOZKURT

Ebru Bozkurt

Drama Eğitmeni
  • PTS11:40-12:20
  • SAL10:50-11:30
  • CUM11:40-12:20
EDA ARICILAR

Eda Aricilar

Ortaokul Rehber Öğretmeni
Elif ATEŞ

Elif Ateş

Almanca Öğretmeni
  • SAL10:00-10:40
ELİF ŞAHİN

Elif Şahin

İngilizce Öğretmeni
EMRE KOÇ

Emre Koç

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
ERBAY İNCE

Erbay İnce

Sınıf Öğretmeni
ESRA ÜLKÜ İĞNECİ

Esra Ülkü İğneci

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • SAL12:25-13:00
  • CUM12:25-13:00
Evrim SEZER

Evrim Sezer

Kimya Öğretmeni
  • SAL09:00-10:40
  • CAR10:50-12:20
  • CUM09:00-12:20
Eyüp ELMAS

Eyüp Elmas

Türkçe Öğretmeni
  • PTS13:00-16:00
  • SAL13:00-15:20
  • CUM10:00-11:20
Ezgi TOPRAKOĞLU

Ezgi Toprakoğlu

Matematik Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
Fatma MEÇOĞLU

Fatma Meçoğlu

Biyoloji Öğretmeni
  • PTS10:50-12:20
  • PER09:00-11:30
  • CUM09:00-12:20
Fatma Nur KAN

Fatma Nur Kan

Türkçe Öğretmeni
  • PTS14:30-16:40
  • SAL09:00-13:00
  • CAR09:00-11:30
Ferhat ÖZMEN

Ferhat Özmen

Tarih Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM10:40-12:20
FIRAT ÇAVUŞOĞLU

Firat Çavuşoğlu

Matematik Öğretmeni
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
Fulya ÇİVİKGEDEY

Fulya Çivikgedey

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • CUM11:40-:12:20
Gamze KIRAN KILINÇ

Gamze Kiran Kilinç

Kimya Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
  • PER09:00-10:40
  • CUM09:00-11:30
Gökçe YILMAZ

Gökçe Yilmaz

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • SAL11:40-12:20
  • CUM15:25-16:05
Gülşah ANGUN

Gülşah Angun

Türkçe Öğretmeni
  • CAR13:45-14:25
Gülşah IŞIK İÇSÖZ

Gülşah Işik İçsöz

Drama Eğitmeni
Hale SİRKEOĞLU

Hale Sirkeoğlu

Türkçe Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
Handan KARATAŞ

Handan Karataş

Anasınıfı Öğretmeni
HATİCE KOİSE

Hatice Koise

Anasınıfı Öğretmeni
Havva BAYRAKTAR

Havva Bayraktar

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • CUM09:00-11:30
  • CAR09:00-12:20
  • CUM
HAVVA BİROL

Havva Birol

Anasınıfı Öğretmeni
Hilal ASIMOĞLU

Hilal Asimoğlu

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-:09:40
  • SAL13:45-14:25
  • CUM10:50-11:30
Hilal ÖRÇEN

Hilal Örçen

Anasınıfı Yrd. Öğretmeni
İbrahim BİLGİNER

İbrahim Bilginer

Akıl Oyunları Eğitmeni
  • PTS12:25-13:00
  • CUM12:00-13:00
İlayda Şanlı

İlayda Şanlı

Okul Psikoloğu
  • SAL09:00,16:40
  • PER13:00,17:00
İpek YAVUZ

İpek Yavuz

İngilizce Öğretmeni
  • PTS09:00-09:40
  • SAL12:25-13:00
  • CUM10:50-11:30
İSMET YAĞCI

İsmet Yağci

Matematik Öğretmeni
  • PTS10:50-11:30
Melek EKŞİ

Melek Ekşi

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • PTS11:40-12:20
MELİKE GÜNEŞ

Melike Güneş

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Merve AKÇAY

Merve Akçay

Matematik Öğretmeni
  • SAL11:40-12:20
Merve ÇEĞİL

Merve Çeğil

Din K.A.B. Öğretmeni
  • SAL10:50-11:30
  • CUM12:25-13:00
Merve METİN

Merve Metin

Anasınıfı Öğretmeni
MİKAİL AYDIN

Mikail Aydin

İngilizce Öğretmeni
Naile Doğan

Naile Doğan

Sınıf Öğretmeni
Nazmiye ÇELİK

Nazmiye Çelik

Değerler Eğitimi Öğretmeni
  • PTS12:25-13:00
  • SAL11:40-12:20
Nevzat BAYRAM

Nevzat Bayram

Sınıf Öğretmeni
NUR ŞİMAL UTSAK

Nur Şimal Utsak

İlkokul Rehber Öğretmeni
ÖMER AVCI

Ömer Avci

Türkçe Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
Ömer KESKİN

Ömer Keskin

Sınıf Öğretmeni
Ozan ONGUN

Ozan Ongun

İngilizce Öğretmeni
  • CAR11:30-14:30
  • CUM09:00-12:20
Özlem GÖKÇE

Özlem Gökçe

Matematik Öğretmeni
  • CAR12:25-13:00
Özlem KURDOĞLU

Özlem Kurdoğlu

Din K.A.B. Öğretmeni
  • PTS10:00-10:40
  • CAR10:00-10:40
Rüveyde SEZER

Rüveyde Sezer

Biyoloji Öğretmeni
Seçil ÖZGÜN

Seçil Özgün

Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni
Selen GÜLER

Selen Güler

Fizik Öğretmeni
  • PTS09:00-16:00
  • SAL09:00-14:30
  • CAR09:00-12:20
  • PER09:00-10:40
Selma ÖZER

Selma Özer

Coğrafya Öğretmeni
  • PTS14:30-16:40
  • SAL14:30-16:40
  • CUM13:40-16:40
SeLma TAŞÇINAR

Selma Taşçinar

Sınıf Öğretmeni
SENEM ÖZEN

Senem Özen

Fizik Öğretmeni
  • SAL09:00-10:20
  • CAR09:00-10:20
  • CUM09:00-14:30
SENEM YAŞAR

Senem Yaşar

Türkçe Öğretmeni
  • CAR09:00-10:20
  • CUM09:00-12:20
SERHAT GÜNEŞ

Serhat Güneş

Halk Oyunları Eğitmeni
Serkan PEHLİVAN

Serkan Pehlivan

Matematik Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • SAL13:40-16:00
  • CUM09:00-11:30
Seval SERTEL

Seval Sertel

Almanca Öğretmeni
  • SAL12:25-15:00
  • PER09:00-12:20
SEVDENUR BİTİK

Sevdenur Bitik

HEMŞİRE
sevil dinçsoy

Sevil Dinçsoy

Sınıf Öğretmeni
Sinan DEMİR

Sinan Demir

Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • SAL10:50-11:30
SUAT BAL

Suat Bal

Matematik Öğretmeni
  • CUM12:25-13:00
SÜMEYYE GİDER

Sümeyye Gider

Beden Eğitimi Öğretmeni
Sümeyye GÜNDÜZ

Sümeyye Gündüz

İngilizce Öğretmeni
TALHA ÇAĞRI CENGİZ

Talha Çağri Cengiz

Fen Bilgisi Öğretmeni
  • PTS15:25-16:05
  • CUM13:45-14:25
Talha ÖZKAN

Talha Özkan

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
TANER ERKUL

Taner Erkul

Din K.A.B. Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • SAL09:00-10:40
Türkan KOÇ

Türkan Koç

Sınıf Öğretmeni
UĞUR GÖKHAN ULUÇ

Uğur Gökhan Uluç

Beden Eğitimi Öğretmeni
  • CAR13:00-16:40
  • CUM09:00-12:20
UĞUR KAPTAN

Uğur Kaptan

Beden Eğitimi Öğretmeni
Umut KORKMAZ

Umut Korkmaz

Müzik Öğretmeni
  • PTS11:40-12:20
Uygar DURSUN

Uygar Dursun

Sınıf Öğretmeni
Vildan SARAL

Vildan Saral

Sınıf Öğretmeni
Yavuz YILMAZ

Yavuz Yilmaz

Matematik Öğretmeni
  • PTS09:00-10:40
  • CAR09:00-12:20
  • CUM09:00-11:30
Yeşim OLCA

Yeşim Olca

Sınıf Öğretmeni
Zeynep DENDEN

Zeynep Denden

Türkçe Öğretmeni
  • CUM11:40-12:20
ZUHAL BAŞÇI

Zuhal Başçi

Fizik Öğretmeni
  • SAL09:00-13:00
  • PER09:00-12:20
  • CUM09:00-13:00